Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ne-Yo i paaft me femra

Shko poshtë

Ne-Yo i paaft me femra

Mesazh nga Arjana prej Fri Aug 20, 2010 5:35 pmNe-Yo mendon se ai ka zë të bukur për shkak se ai gjithnnjë ishte i pashpresë në raport me femrat.

Krijuesi i hitit “Miss Independent”, ka këmbëngulur se ai kurrë nuk ka qenë i suksesshëm me gjininë e kundërt dhe gjithnjë është varur nga zëri i tij për t’i lënë atyre përshtypje.

Unë isha më i bezdisshmi në shkollën e mesme. Nëse më pëlqente një vajzë, unë isha si, ‘Oh, er, hej çfarë po bën? Më pëlqejnë veshët e tu’. Unë pata shokun i cili ishte gjeni në biseda me vajzat. Ai do t’i merrte ato dhe do të thoshte, ‘A e keni takuar shokun tim?

Ai di të këndojë’. Mendoj se kjo është arsyeja pse zoti ma dhan zërin, që të mos flas me femra, por vetëm të këndoj para tyre”, theksoi këngëtari.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ne-Yo i paaft me femra

Mesazh nga linddi prej Fri Aug 20, 2010 5:51 pm

hahhahahhahahhaha-4-
avatar
linddi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi