Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

AspiriN---Here

Shko poshtë

AspiriN---Here

Mesazh nga AspiriN prej Fri Aug 20, 2010 9:23 pm

Mire se ju gjeta Deqan
avatar
AspiriN
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AspiriN---Here

Mesazh nga Arjana prej Fri Aug 20, 2010 10:27 pm

Mir se vjen
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AspiriN---Here

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 21, 2010 4:47 am

Mir se vjen AspiriN
shpresoj tja kalosh sa ma mir ne forumin Deqani-ks bestfriends
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AspiriN---Here

Mesazh nga lenti prej Sat Aug 21, 2010 3:45 pm

mir se vjen asprin klm ktu me shoqerin ton
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AspiriN---Here

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sun Aug 22, 2010 10:46 am

Mir se vjen AspiriN
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: AspiriN---Here

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi