Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Natalie Portman e tmerruar nga puthja lesbike

Shko poshtë

Natalie Portman e tmerruar nga puthja lesbike

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 21, 2010 4:41 amNatalie Portman, ka pranuar se ajo është tmerruar kur është dashur ta puthte Mila Kunis, për filmin e tyre të ri, “Black Swan”.

Portman e cila u desh të bashkonte buzët me bukuroshen tjetër kolege në filmin “Black Swan”, ka pranuar se është tmerruar nga puthja me një femër para kamerave.

“U tmerrova. Për momentin jetova në një gjendje të terrorit të brendshëm”, u shpreh ajo
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi