Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ricky Martin së shpejti me autobiografia

Shko poshtë

Ricky Martin së shpejti me autobiografia

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 21, 2010 4:42 amRicky Martin, i cili vetëm pak muaj më parë deklaroi publikisht homoseksualitetin e tij, tashme ka përfunduar edhe librin autobiografik.

Mesa duket, këngëtari nuk është sforcuar shumë për të gjetur titullin pasi libri titullohet thjesht “Unë’.

Kopjet e para do dalin në treg në muajin nëntor. 38 vjecari nga Porto Riko shprehet se gjatë shkrimit të librit vendosi të publikonte homoseksualitetin e tij. “Sforcimi që kam kaluar në jetë është një udhëtim i pabesueshëm shpirtëror”, thekson Martin.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi