Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Stefani dëshiron një tjetër fëmijë

Shko poshtë

Stefani dëshiron një tjetër fëmijë

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 21, 2010 4:43 amGwen Stefani, mamaja e dy fëmijëve, Kingston dhe Zuma si dhe bashkëshortja e Gavin Rossdale, dëshiron një fëmijë të tretë në jetën e saj.

Këngëtarja e grupit No Doubt mendon të sjellë në jetë një tjetër krijesë për ta zgjeruar edhe më shumë familjen e saj. “Eshtë 40 vjec dhe kërkon me dëshpërim të lindë një tjetër fëmijë”, shprehet një burim.

Sipas po të njëjtit burim, ajo është e lidhur edhe artistikisht me bashkëshortin e saj, i cili ka nisur të shkruajë shumë këngë për të.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Stefani dëshiron një tjetër fëmijë

Mesazh nga lenti prej Sat Aug 21, 2010 3:37 pm

ishalla te bohen edhe dy njo prej meje
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi