Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sa do te kushtonte nje nate me Rozin?

Shko poshtë

Sa do te kushtonte nje nate me Rozin?

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 21, 2010 4:44 amSa do te kushtonte nje nate me Rozana Radin? 100000 euro sipas nje komentuesi anonim ne nje nga fotografite e Rozanes tek albumi Galeria Shqiptare.

Komentuesi shprehet se 100000 euro nuk jane asgje vetem per nje nate me Rozin.

Me kete s’po themi se Rozana eshte ne ankand, por shume e admirueshme e ben qe ajo te kete shume vlere fansat e saj, duke pasur parasysh se behet fjale vetem per nje nate.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa do te kushtonte nje nate me Rozin?

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 21, 2010 4:44 am

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi