Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Hasa dhe Hysa

Shko poshtë

Hasa dhe Hysa

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:48 am

-Kishe qen hasa edhe hysa.
Edhe shkojne per te vjedhur
te nje bank.Edhe po i thote
hhasa hyses hin ti se un
te ruaj.Edhe hin hysa per te vjedhur
kur po vjen nje polic i thot hases qfar po
ben ketu.Thote hasa po shkruaj nje vjersh.
Thot Polici hajt recitoje. hasa thot..
Rrezoj Dielli Rrezoj Hana Ik moj Has Se Tu
Kajt nana ...
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi