Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

“Grammy” më 1 dhjetor në kohën “prime time”

Shko poshtë

“Grammy” më 1 dhjetor në kohën “prime time”

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 22, 2010 9:42 pmNominimet “Grammy” edhe një herë do të zbulohen në një kohë të kryeministrit, në kohën më të përshtatshme, atëherë kur shikueshmëria e kanalit televiziv është më e larta.

Kjo është bërë e mundur pas kërkesave të kompanisë që organizon ceremoninë, e cila nuk është ndarë e kënaqur me shikueshmërinë e dy viteve të kaluara të cilat kishin qenë më të dobëta në historinë e “Grammyit”.

Ndërkohë që ora në të cilën do të shfaqet kjo ngjarje do të jetë 22:00 në kanalin televiziv CBS.

Organizatorët kanë premtuar se do të jetë një natë e gjatë dhe e pasur me këngëtarë dhe artistë më të mëdhenj të kohës.

Ndërsa shumë kanale televizive kanë qenë në luftë që të kenë në transmetim këtë organizim, mirëpo CBS-ja ka qenë i vetmi kanal që ka siguruar kohën më reale të transmetimit. “Grammy” do të transmetohet live më 13 shkurt në CBS nga Los Angeles.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi