Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nora diplomohet si kreatore

Shko poshtë

Nora diplomohet si kreatore

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 22, 2010 9:43 pmNora Istrefi së fundi ka diplomuar në drejtimin e kreatores së modës dhe thotë se shpreson këtë vit të ndajë kohë edhe për këtë profesion të saj.

Këtë vit do të vazhdoj të bëj edhe më shumë punë rreth muzikës, besoj që kohë pas kohe do të pasojnë këngë të reja dhe videoklipe të reja dhe në këtë mënyrë do të jem më afër fansave të mi”, transmeton Telegrafi, te kete thene Nora ne nje interviste te fundit.

Ajo ka treguar se nuk do te le anash profesionin tjeter te saj : “Ndërsa sa i përket profesionit të dytë, atij si kreatore, e kam lënë anash pak për shkak të kohës. Por këtë vit do të ketë të reja edhe për këtë”.

Pas lansimit të spotit të ri, me grupin simpatik TDS, “Ka je” , Nora ka lansuar edhe fotot e saja ma të reja, ku shfaq hiret e saj femerore.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi