Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ledina Çelo promovon rikthimin e saj

Shko poshtë

Ledina Çelo promovon rikthimin e saj

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 22, 2010 9:44 pmNë formë të mirë fizike dhe me hite të reja, këngëtarja e njohur Ledina Çelo, promovon rikthimin e saj, pas gati dy vitesh mungesë në Shqipëri.

Fotografi gjerman, Tobias Froehner ka hedhur në faqen e tij në facebook disa foto nga seti fotografik i këngëtares.

Ndërkohë në Shqipëri revista “Anabel” këtë javë i kushton faqen e parë. Në brendësi të revistës Ledina tregon për martesën jetën në Gjermani, planet për skenën shqiptare dhe regjimin për të mbajtur trupin në formë, shkruan BW.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi