Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bin Laden dhe Bushi

Shko poshtë

Bin Laden dhe Bushi

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:49 am

Osama Bin Laden merr Bushin ne telefon dhe i thote:
-Ok Bush, kam dy lajme per ty. Nje te mire dhhe nje te keq , ke do te parin?
-Te mirin, thot Presidenti.
-Lajmi i mire esht qe do vije te dorezohem.
-Po i keqi?, thot Bushi i kenaqur..
-Do vij me avion i pergjigjet Osama.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi