Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lola Ponce ne forma perfekte

Shko poshtë

Lola Ponce ne forma perfekte

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 22, 2010 9:45 pmBikini i bardhë, bark i sheshtë dhe forma perfekte trupore. Lola Ponce shfaqet shumë mirë në plazhet e Sicilisë.

Këngëtarja dhe aktorja duket shumë e qetë dhe për më tepër ajo është vetëm pas ndarjes me të dashurin e saj.

Këto kohë ajo ka qenë shumë e zënë më punë, dhe këto ditë të fundit të gushtit po i shfrytëzon për pak pushim.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi