Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Miriami dhe Albani puthje franceze në bregdet

Shko poshtë

Miriami dhe Albani puthje franceze në bregdet

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 22, 2010 9:45 pmAta prej 3 vjetësh po jetojnë një histori të bukur dashurie.

Dhe ja ku jane dhe sot, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani duke shijuar suksesin në muzikë dhe ditët e nxehta të plazhit.

Foto të reja të ciftit kanë nisur të qarkullojnë. Në foto vihen re pushjet franceze që cifti ka shkëmbyer në bregdet, duke dëshmuar dhe njëherë se ata të dy, Miriam dhe Alban janë të pandashëm, ngado. /BalkanWeb/
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi