Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vlonjatet :)

Shko poshtë

Vlonjatet :)

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:51 am

Ishte nje shkodrane, tironce dhe nje vlonjate. U moren ne interviste per tu ber stjuardes, pyetja ishte...shkodrane ne se avioni bie ne nje shkretetire ne afrike dhe vin 60 afrikan afer qe ju ka shkuar mendja keq per sex si do vepronit? Shkodrania pergjigjet--me than drejten nuk do dija ca me ba, ter turp e tha. Pyesin tironcen te njejten pyetje--tironcja thote as une per zotin sdo dija se si te veproja, ter siklet e thot dhe kjo. Pysin Vlonjaten po ti vlonjate si do veproje---me then drejten tha vlonjatja une se kapa ku eshte problemi
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vlonjatet :)

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:51 am

Nje vlonjat dhe nje Malsor

I thote vlonjati malsorit: nxir portofolin se ti hapa trut me kallash
i kthehet malsori i thot: ta mar kallashin ta fus ne B*th

I kthehet vlonjati i thone: avash ti ore vlla sguxon robi te bej shaka
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi