Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Chuck Noris

Shko poshtë

Chuck Noris

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 25, 2010 11:14 pm

Ktu mund te postoni barcoleta per Chuck Norisin
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chuck Noris

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 25, 2010 11:15 pm

Ch. Norriisiin e kann quu 2 her n`RR'S , po ai oshtt kthyy appett. 61998
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chuck Noris

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 25, 2010 11:16 pm

Qkaa bboonn ariuu kur ee sheeh Ch. Norriissiinn ?
` - Boohet sii ii vvdekur. :A Razz
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chuck Noris

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 25, 2010 11:16 pm

Kur nje her Chuck Norrisi provoi të luante futboll.... topi iku
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chuck Noris

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 25, 2010 11:17 pm

Kur Chuck Norris del mu rrezit en plazh, dielli lyhet me krem per mos mu djeg Razz
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chuck Noris

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 25, 2010 11:17 pm

chUK norris fitonn ngara t`notimit edhe pse sdin me notu Razz ( uji ja lshon rrugen tani ky veq ec neper bazenN Razz)
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chuck Noris

Mesazh nga Linddii prej Wed Aug 25, 2010 11:17 pm

nona e chuck norrisit e fshin oborrin me lis
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chuck Noris

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi