Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

barsoleta gei

Shko poshtë

barsoleta gei

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:51 am

na ishte nje fshat dhe atje marotoheshin bure me bure
nje buri kjo i interesonte dhe vajti pyeti ne nje familje
ku eshte fshati qe martohe bure me bure dhe ai ju pergjigj ja ti theras gruas gani........ha ha ha.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi