Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Capital-T me klip të ri

Shko poshtë

Capital-T me klip të ri

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:36 pmVideoprojekti i fundit muzikor quhet “Ma e Mira” nga hip-hop artisti kosovar, Capital-T, i cili u bashkangjitet aradhës së klipeve të shumta të kësaj vere të nxehtë.

Këngët e fundit të Capitali-T ngërthejnë në vete një frymë melankolike me tematikë të pazakontë për repin, pasi që reperi flet për lidhjet e dështuara dhe për dashurinë në përgjithësi.

Klipi i këngës “Ma e Mira” është realizuar nga produksioni Imagine. Bëhet fjalë për një videoklip të thjeshtë, por që futet thellë e në tematikën e saj. Dy skenat e klipit kanë mjaftuar që ai të shfaqë një gërshetim mes thjeshtësisë dhe romantikës, i përcjellur nga një interpretim i jashtëzakonshëm.

Pos këngës “Ma e Mira”, Capital-T së fundmi ka lansuar dhe këngën “U bo von”, një realizim i cili pritet të jetë një nga hitet e javëve dhe pse jo muajve në vazhdim.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi