Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ciljeta për pushime me të dashurin

Shko poshtë

Ciljeta për pushime me të dashurin

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:38 pmE shpreh edhe vetë tek të gjithë miqtë që tashmë është shumë e lodhur nga koncertet dhe normalisht pak ditë pushimi i duhen patjetër.

Ndonëse nga ana tjetër e di shumë mirë që kjo gjë është pothuajse e pamundur, pasi ftesat për koncerte i ka të njëpasnjëshme. Koncerti i saj i fundit ka qenë ai në Ulqin ku Çili ka elektrizuar të gjithë atmosferën më performancat e saj.

Megjithatë përpara pak ditësh ajo është kthyer nga disa ditë qëndrimi në Vlorë, ku veç punës gjatë mbrëmjeve ka bërë marrë edhe rreze gjatë paraditeve. Në këto pushime ajo nuk ka qenë krejt e vetme, pasi veç grupit shoqëror që gjithmonë e shoqëron (grupi i bizeleve), ajo ka pasur me vete edhe të dashurin e saj.

“Më në fund pushime…qejf o qejf me dashurinë time\”, shkruan ajo pak ditë më parë në profilin e saj në Facebook për të gjithë miqtë të cilët nisin nga urimet dhe i thonë të kalojë ditë të bukura e të shplodhet sa më shumë.

Por, përsëri Çili e di mirë që koncertet për të nuk përfundojnë këtu. Fluks për të ka në sezonin e dimrit e jo më në verë kur ditët janë mirë të përllogaritura…(Bluetooth)
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi