Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barsoleta me e bukur.

Shko poshtë

Barsoleta me e bukur.

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:52 am

Na ishte nje prift dhe vinte ne nje fshat,ky fshati e kishte emrin naqine
dhe fshataret sa ere qe vinte prifti thrisnin naqine o naqine erdhi prifti prape
tek ne dhe prifti ju pergjigj ju q..un o ju q...un mbani rradhe se jeni shume.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi