Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vesa Luma i kthehet jetës së natës në Prishtinë

Shko poshtë

Vesa Luma i kthehet jetës së natës në Prishtinë

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:39 pmVesa Luma është rikthyer në vendin e saj pas një vere të ndeshur me koncerte.

Këngëtarja duket se për këtë sezon u ka dhënë fund koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore, të cilat ishin të shumta, dhe pas disa muajve të ngjeshura pritet të fillojnë aktivitetet e reja.

Por fillimisht ajo po relaksohet, pasi është rikthyer në Prishtinë e lodhur dhe e stresuar, pas koncerteve në bregdetin shqiptar, të cilën kohë e ka shfrytëzuar edhe për plazh.

Këngëtarja është shprehur e kënaqur nga ky ‘turne’ dhe aktualisht po çlodhet pranë familjes, por pa lënë anash edhe jetën e natës me shoqëri, para se të fokusohet për të sjellë në treg ndonjë material të ri muzikor.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi