Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Neser ceremonia vjetore e çmimeve Emmy

Shko poshtë

Neser ceremonia vjetore e çmimeve Emmy

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:40 pmKomediani dhe aktori Jimmy Fallon ishte i pari që shkeli në qilimin e kuq për ceremoninë vjetore të çmimeve Emmy në Los Angeles.

Fallon do të drejtojë këtë ceremoni, e cila nderon aktorët më të mirë të televizionit në Amerikë.
“Çmimet Emmy janë një ngjarrje e rëndësishme,” tha Fallon.

Është një ngjarrje aq e rëndësishme sa ngandonjëherë të duket si çmënduri. Ne sapo hapëm karpetin e kuq, por këtu fillon kjo ngjarrje e madhe. Do të jetë një ceremoni madhështore me pjesëmarrjen e qindra aktorëve më të preferuar të televizionit.

Tani më kanë filluar emocionet”.
Megjithë pyetjet e shumta për të dhënë ndonjë hollësi rreth ceremonisë, Fallon e mbajti gojën të kyçur, por sidoqoftë konfirmoi një lajm se u kishte kërkuar shumë figurave të televizionit që të marrin pjesë në hapje të ceremonisë.

Nuk mund t’u them asgjë”, tha ai. “Vetëm mund t’u them se hapja do të jetë tepër argëtuese. Do të marrin pjesë shumë njerëz prandaj njerzit duhet ta shikojnë atë në televizion”.

Ceremonia vjetore e çmimeve Emmy do të zhvillohet të dielën mbrëma në Teatrin Nokia në Los Angeles, ka raportuar VoA.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi