Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

“The Last Exorcism” kalon në vend të parë

Shko poshtë

“The Last Exorcism” kalon në vend të parë

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:40 pmPas më shumë se dy javësh, filmi “The Expendables” është larguar nga vendi i parë në arkën filmike. Filmi i zhanrit horror “The Last Exorcism”, ka kaluar në vendin e parë, pas vetëm një dite kur kishte dalë në premierë.

Për vetëm 48 orë filmi ka mbledhur në arkat e tij plot 15 milionë euro. Në ndërkohë, prodhimi i “Sony’t “Takers”, është pozicionuar në vendin e dytë këtë javë duke e lënë filmin “The Expendables”, në vendin e tretë. Në këtë film luajnë aktorët Chris Brown, Matt Dillon dhe është një tregim dashurie dhe komik.

Ndërkohë që lista e filmave më të shikuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vazhdohet me filmat si “Eat Pray Love” me aktoren Julia Roberts dhe ‘Vampires Suck”, “Lottery Ticket” dhe “Piranha”.

Sipas kritikës amerikane filmat të cilët po kryesojnë listat e filmave më të shikuar, janë shumica tregime horror, gjë që tregojnë kahen e kinematografisë së Hollywood-it.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi