Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Valance ka humbur pasionin për muzikën

Shko poshtë

Valance ka humbur pasionin për muzikën

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:42 pmHolly Valance ka deklaruar se i ka dhënë fund karrierës së saj muzikore, pasi e kishte humbur pasionin e saj për muzikën.

Gjatë paraqitjes së saj në emisionin televiziv ‘This Morning’, këngëtarja e shndërruar në aktore, e ka pranuar se turnetë e gjatë promovues dhe udhëtimet e vazhdueshme, e kishin shtyrë atë të zhgënjehet nga muzika dhe të filloj karrierë të re.

“Mendoj se e kisha humbur pasionin për të. Unë vërtetë kënaqem duke shkruar dhe me siguri se do të vazhdoj ta bëj këtë gjithmonë, por nuk mendoj se dua të jem tërë kohën në rrugë, duke fjetur në qese të gjumit”, ka thënë ajo.

Ajo ka shtuar se tani është e dashuruar në aktrim dhe modelim dhe do të vazhdoj të merret me këtë, ndërsa muzika do të mbetet vetëm si një hobi i saj i kohëpaskohshëm.

“Unë tani jam e dashuruar në aktrim dhe modelim dhe do të vazhdoj të merrem me këtë. Muzika do të mbetet vetëm si hobi i kohëpaskohshëm”, ka përfunduar bukuroshja.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi