Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Drew Barrymore shikon komedi dhe filma romantik

Shko poshtë

Drew Barrymore shikon komedi dhe filma romantik

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:44 pmDrew Barrymore e cila është në lidhje me Justin Long dhe luan më të në filmin e ri “Going the Distance”, ka pranuar se ajo gjithmonë shikon filma romantik dhe komik për t’u qetësuar kur ka ndonjë ditë të keqe.

Kam nevojë për ta sidomos kur kam ditë të keqe – që më japin një ditë më të mirë që duket si në përrallë”, tha ajo. Në anën tjetër më pëlqejnë filmat që parkojnë me realitet, e që këta janë më shumë komedi”.

Megjithatë, Drew thotë se i pëlqen zhanri që ka të bëjë më shpirtëroren, e kjo nuk ka të bëjë me filma ku shihen gra të veshura me fustane nusëria dhe varfanjakët.

“I lutem zotit që këto komedi romantike, sidomos tek ato gra që xhirohen kinse si nuse të mira, por në anën tjetër dëshirojnë ta hanë burrin e tyre qysh në ditën e parë të martesës”, tha ajo.

“Kjo me tmerron – dhe nuk ka lidhje me film. Nuk kam gjetur një vend gjatë jetës time që e luan këtë karakter i cili thotë; ‘u martova sa për të thënë’”.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi