Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Era po mendon vetem pushimet

Shko poshtë

Era po mendon vetem pushimet

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:47 pmPas suksesit të shijuar nga publikimi i klipit të fundit “U make me feel hot” Era Rusi vendos të kalojë disa ditë pranë detit duke shijuar rrezet e diellit, nën shoqërinë e miqve.

Kënga mban firmën e Adrian Hilës.

Një klip plot ngjyra e ritëm. Bluetooth citon këngëtaren të ketë thënë se “Pas suksesit të klipit, po mendoj vetëm pushimet.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi