Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Miranda lind djalë

Shko poshtë

Miranda lind djalë

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:49 pmKëngëtarja Miranda Hashani është bërë nënë.Lajmi është bërë i ditur nëpërmjet rrjetit social “Facebook”, aty ku këngëtarja së bashku me bashkëshortin e saj, futbollistin Mentor Miftari, kanë marrë me dhjetëra urime nga miqtë dhe fansat e tyre.

Në mesin e atyre që kanë uruar kanë qenë edhe këngëtarët e tjerë si Eliza Hoxha, Altuna Sejdiu, Hysni Klinaku, Elida Kryeziu, etj.

Ndërsa, nëna e re i ka falënderuar të gjithë. “Ju falënderoj të gjithëve nga zemra që po ndani së bashku me mua këtë gëzim me rastin e lindjes së djalit tonë, Donit. Paçi edhe ju gjithë vetëm gëzime”, ka shtuar Miranda.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi