Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Join the forum, it's quick and easy

Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.
Deqani-ks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Altuna Sejdiu: Ndihem seksi

Shko poshtë

Altuna Sejdiu: Ndihem seksi Empty Altuna Sejdiu: Ndihem seksi

Mesazh nga Akili Mon Aug 30, 2010 12:51 pm

Altuna Sejdiu: Ndihem seksi Tuna1-300x200

Viti 2010 ka qenë thuajse vit i këngëtares Altuna Sejdiut, pasi në mënyrë konstante ndoshta më shpesh se kurrë ka qenë prezent në media.

Ka pasur disa bashkëpunime me këngëtarë tjerë dhe ka pasur shumë suksese çdo këngë e saj po bëhet hit i verës.

Ajo nga vlerësimi i publikut është shpallur këngëtarja më seksi, në një intervistë për media Tuna pyetur se si ndihet pas asaj që është shpallur si “Këngëtarja më Seksi në shqipe 2010″. Si po ju duket vlerësimi.

Tuna përgjigjet “Kjo përputhet me mua 100% kohëve të fundit, ashtu po ndihem dhe vet, ndoshta dhe ashtu reflektoj” thekson këngëtarja Altuna Sejdiu.
Akili
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi