Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Teuta në mbrojtje të kafshëve

Shko poshtë

Teuta në mbrojtje të kafshëve

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:52 pmLëkurës së kafshëve si veshje apo aksesorë mode në Amerikë janë tej mase të zhvilluara, por duket se kjo tendencë ka prekur edhe artistët shqiptarë.

Kështu, këngëtarja Teuta Kurti, e cila është në mbrojtje të kafshëve ka deklaruar se nuk do të veshë asnjë rrobe që ka si bazë lëkurën e kafshëve.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi