Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Adela dhe Bjordi rrëfejnë pushimet

Shko poshtë

Adela dhe Bjordi rrëfejnë pushimet

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:52 pmMjafton që të jenë pranë njëri-tjetrit dhe gjithçka shkon për bukuri. Recetën e lumturisë duket se Adela dhe Bjordi e kanë zbuluar të plotë.

Pas një sezoni të suksesshëm në televizion, çifti shumë i pëlqyer nga publiku kanë bërë valixhet dhe janë nisur për pushime në Itali. Si fillim kanë vizituar Lecon, vendin ku ka jetuar Bjordi dhe natyrisht kanë takuar të gjithë miqtë e tij.

Janë joshur nga pushimet malore duke vizituar së bashku me shumë miq disa nga vendet më të bukura të veriut të Italisë, që natyrisht krahas panoramës ju ka ofruar edhe një klimë të freskët ndërkohë që gjithë verën vapa ka qenë e papërballueshme.

Më pas, ashtu siç kemi shkruar javë më parë, kanë zbritur në plazhin e bukur të Sardenjës për të bërë plazh. Kanë vetëm pak ditë që janë kthyer, por argëtimet me miqtë vazhdojnë akoma nëpër lokalet e natës së kryeqytetit.

Gjithsesi në mendjen e dy të rinjve mbetet projekti i rëndësishëm i vjeshtës., angazhimi i tyre i rradhës, gjë të cilën ato po e përzgjedhin me kujdes. Të shohim se çfarë surprizash do na rezervojnë këtë sezon ndërkohë që fansat e tyre duan t’i shohin përsësi në televizion. Panorama
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi