Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zajmina perkrah DMC

Shko poshtë

Zajmina perkrah DMC

Mesazh nga Akili prej Mon Aug 30, 2010 12:53 pmKoncertet verore e kanë bashkuar këtë herë me reperin DMC.

Këngëtarja Zajmina Vasjari shihet në këtë foto e përqafuar nga reperi ndërsa ka përfunduar performancën e saj në një nga koncertet e saj, të cilët kanë qenë vërtetë të shumtë në qytetet bregdetare të Shqipërisë.

Këngëtarja e cila prej pak kohësh është kthyer në një brune të vërtetë duket se po e shijon më së miri suksesën e këngës së saj “Problem”, këngë që është komentuar jo pak për stilin ndryshe të këngëtares seksi. (Bluetooth)
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi