Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Erion shqiptari mes yjeve amerikanë

Shko poshtë

Erion shqiptari mes yjeve amerikanë

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 31, 2010 6:25 pmTe futesh në tregun e muzikës amerikane për një shqiptar është gati e pamundur. Por, Erion Kaçani ka një ëndërr dhe është i vendosur ta bëjë realitet.

Kjo pasi ka njohur ata që të çojnë drejt suksesit, siç janë producentët më të mëdhenj të muzikës. Një prej tyre është producent i Lady Gaga, me të cilin Erioni do të realizojë edhe një këngë.

Ndërsa në televizione, por edhe në internet mund të shikoni këngën e tij të fundit “DROP YOUR BACK DOWN” /Bleutooth/
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi