Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Berry në dilemë dashurie

Shko poshtë

Berry në dilemë dashurie

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 31, 2010 6:27 pmJeta e dashurisë e Halle Berry po bëhet gjithnjë më e komplikuar! Sipas tabloidit amerikan National Enquirer, aktorja është duke u ndjekur nga dy meshkuj – babai i vajzës së saj, ish-të dashuri Gabriel Aubry dhe bashkëaktori i filmit “Dark Tide”, Olivier Martinez.

“Olivier është i paepur për t’u përpjekur të depërtojë në zemrën e saj. Halle vërtet e pëlqen Olivier, dhe ai është në shoqërim të saj shumicën e kohës.

Por Gabriel ka kuptuar se diçka po ndodh, dhe ai shpesh është në xhirime, duke u munduar t’i mbajë Halle dhe Olivier të ndarë. Halle nuk e di nëse të përpiqet me Gabriel ose të heqë dorë nga ai për Olivier, pasi ai është seksi, i mençur dhe i pjekur”, ka thënë burimi
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi