Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Anjeza Branka me skena sensuale ne klip

Shko poshtë

Anjeza Branka me skena sensuale ne klip

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 31, 2010 6:27 pmAnjeza Branka ka prezantuar këto ditë këngën e saj të re “Ani Ani”. Një këngë ku si fabul ka protestën e një femre që nuk do të ndihet e nënshtruar nga i dashuri, por vajza rebelohet dhe ia kthen me të njëjtën monedhë të dashurit duke iu përkushtuar dëshirave të saj.

Klipi përshkruan idenë e këngëtares ku ajo në fillim shfaqet si kamioniste dhe më tej hipën mbi kamion ku heq dhe uniformën e punës për t’u shfaqur vetëm me të brendshme. Më tej klipi zhvillohet në një jaht ku këngëtarja si protagonist ka zgjedhur pikërisht të dashurin e saj.

“Ideja për të zgjedhur të dashurin erdhi spontane, pasi më duhej një mashkull, dhe me kë më mirë se me atë mund t’i xhiroja ato skena ku më duhet të përkëdhelesha apo edhe të puthesha”, tregon Branka.

Ndërsa për sa i përket ngjashmërisë në fabul, ajo është shumë larg marrëdhënies së këngëtares, sipas saj dhe nuk ka asnjë ngjashmëri me të. Branka, e cila është edhe nënë, pasi ka një djalë shfaqet në formë shumë të mirë trupore, ndërsa në fotot që ju sjellim duket vërtetë seksi! (bluetooth)
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi