Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barcaleta x Milan

Shko poshtë

Barcaleta x Milan

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:53 am

Coppa Intercontinentale
14 dicembre 2003.
A Yokohama, durante la finale di Coppa Intercontinentale, prima dei rigori, Ancellotti dice a Maldini:
- Paolino tira il rigore!
Maldini:
- Ma no mister, mi caco sotto!
Allora il mister fa ad Inzaghi:
- Tiralo tu, Pippo!
E lui:
- Ma no, ho paura!
Allora chiede a Costacurta:
- Pensaci tu Billy!
E Costacurta:
- Ci penso io... vado a zappare il terreno! Ma cosa coltiviamo? Broccoli?
Ancellotti:
- Sì, ci siete tutti?
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi