Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Etno Engjujt etnon Feat Real 1 - Music Is My Ghetto

Shko poshtë

Etno Engjujt etnon Feat Real 1 - Music Is My Ghetto

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 31, 2010 9:03 pm

Teksti i kenges:


Dj.Blunt

1 2 , 1 2 , it's ur number 1 Dj.Blunt , i got Etnon up in her , Real 1 what'up , . . . this

Gentz :

My life is rithem , drinking
and that is schampain
mamy is club banging
cars and bars and sexy lavazh qe doken hot
bikinit bazenat e plazhat , nejat e sexit masazhat ,
ato nihen 0 , This is my gheto

Real 1 :

Qekjo o Electro ,
Welcome to the Ghetto
Munesh me na ni gjethkaa
a'a'a'a'a

Shampain o me veti
femnat doken Sexy
lypna na gjen n'plazh najkaa
a'a'a'a'a . . Music is my Ghettoo

Dafina Rexhepi :

Partyy People let's get oon ,
let's get on . let's got onn
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi