Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Duet i Tingullit 3nt dhe Adelinës?

Shko poshtë

Duet i Tingullit 3nt dhe Adelinës?

Mesazh nga Binni prej Thu Sep 02, 2010 9:19 pm

Tingulli 3nt dhe diva e muzikës kosovare Adelina Ismaili do të realizojnë një duet pas publikimit të albumit të ri të rep-grupit.
Në muajin shtator pritet lansimi i albumit të ri të Tingulli i 3nt, ndërsa faqja divaadelina shkruan se pas disa dueteve të suksesshme, reperët e njohur kanë vendosur të bëjnë një tjetër këngë me Adelinën.
Adelina Ismaili dhe Tingulli 3nt bashkëpunimin e fundit e kanë pasur para shtatë viteve me këngën "Në Kosovë luhet komor”, ndërsa kënga e re pritet të jetë një këngë fantastike.
avatar
Binni
Antar
Antar

Numri i postimeve : 18
PIKE : 32
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 02/09/2010
Mosha : 32
Vendbanimi : Peje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi