Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

I Dehuri, Nastradini ne Qafe te Thanes,

Shko poshtë

I Dehuri, Nastradini ne Qafe te Thanes,

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:54 am

Ishte nje here nje burre i vetmuar pa femije edhe pa grua(pa familje). Edhe ky kishte nje zakon te keq, gjate gjithe kohes ky ishte i dehur. Nuk eshte se e blinte alkoolin, por vente ne cdo dasem edhe vaki vetem qe te pinte cike rraki. Nje dite pasi doli nga nje vaki me shishen e rakis ne dore edhe githe qejf, i kalon nje njeri me motor mu perpara kembeve me 100 kilometra ne hore. i dehuri e shikon ate edhe thote me vete ec ti ec se ty do te pi neser une.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: I Dehuri, Nastradini ne Qafe te Thanes,

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:54 am

Nastradini midis githe vendeve te tjera vendos te visitoi nje ere edhe Qafen e Thanes. Atije takon nje fshtar dhe i thote, ore e di ti se cfare jam ne gjendje te bej une,i thote Nastradini. ore i thote fshatari!!! une me nje veze kam ushqyer 200 veta edhe me mbeti gjysma e vezes. E di ti se cfare kam berre une ja kthen fshatari, he ore i thote Nastradini?! me nje kokerr laker kam ushqyer githe Shqiperine edhe me mbeti gjysma. E pa Nastradin qe nuk po ja fuste dote fshatarit dhe tha: ysh gomar se ketu i thone Qafe e Thanes picke e nanes
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: I Dehuri, Nastradini ne Qafe te Thanes,

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:54 am

Kur erdhi Nastradini ne qafe te thanes i ndodjhi edhe keshtu, sapo u fut ne yoken shqiptare po i vinte te bente nevojen personale. Dhe shkoj e u fut diku mbrapa ca ferrave e mire e mbaroj dhe po kerkonte dicka qe ta fshinte dhe gjeti ca hithra po nuk i dinte cfare ishin. Dhe e fshiu me hithra po filloj ta mbante me dore nga qe hithrat i dogjen o bo bo thote Nastradini cfare qenka ky vend qe ketu edhe bari po te djeg po ta kapesh me dore po njerzit kushedi si jane e sja u hedh dot me mire po kthehem andej nga kam ardhur, dhe iku Nastradini.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: I Dehuri, Nastradini ne Qafe te Thanes,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi