Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Alida Duka imiton Lady Gaga-n

Shko poshtë

Alida Duka imiton Lady Gaga-n

Mesazh nga Binni prej Fri Sep 03, 2010 6:59 pm

Këngëtarja Alida Duka ka realizuar një set të ri fotografish te të cilat shumë lehtë vërehet një ngjashmëri me disa prej fotove të Lady Gaga.
Këngëtarja kësaj radhe do të prezantohet me një stil si repiste, një anë e pa zbuluar e këngëtares. Alida ka realizuar edhe disa foto të reja me stilin e ri, por në fakt kjo anë duket se nuk është e zbuluar prej saj, por është e imituar nga Lady Gaga, sepse ka një ngjashmëri të madhe ne mes te fotove te këngëtares dhe te famshmes Lady Gaga.
Alida ka folur edhe për këngën e re të saj, një bashkëpunim me një këngëtare nga Kosova, emrin e të cilës nuk e ka zbuluar.
“Kënga që është drejt përfundimit është një bashkëpunim më një këngëtare të njohur kosovare emrin e të cilës do ta zbuloj vetëm kur dueti të ketë përfunduar” ka thënë Alida për “Panorama Plus”.
avatar
Binni
Antar
Antar

Numri i postimeve : 18
PIKE : 32
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 02/09/2010
Mosha : 32
Vendbanimi : Peje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi