Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kaltrina në pushime tek i fejuari në Londër

Shko poshtë

Kaltrina në pushime tek i fejuari në Londër

Mesazh nga Binni prej Fri Sep 03, 2010 7:24 pm

Këngëtarja Kaltrina Selimi, e cila ditë më parë realizoi videoklipin e saj të fundit të këngës “Harrom”, është duke shijuar ca kohë me të fejuarin e saj, në Londër.
Kaltrina ka treguar për Telegrafi.com se disa ditë të lira verore dëshiron t’ia kushtojë të fejuari të saj, Dritonit, i cili jeton në Londër, ndërsa pas një pushimi relaksues atje, ajo do t’i kthehet përsëri karrierës muzikore.
Kaltrina do të qëndrojë në Londër deri me datën 16 shtator, ndërsa ka nguruar të zbulojë se cili do të jetë projekti i saj i ardhshëm pas këtij pushimi.
avatar
Binni
Antar
Antar

Numri i postimeve : 18
PIKE : 32
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 02/09/2010
Mosha : 32
Vendbanimi : Peje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kaltrina në pushime tek i fejuari në Londër

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 8:48 pm

thnx bim per ket info Very Happy
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi