Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ushtaret :

Shko poshtë

Ushtaret :

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:01 pm

Nje dite vete nje striptiste ne nje repart ushtarak, pasi fillon te bej striptizem ajo folloi te heq bluzen,ushtaret filluan te duartrokasin.Me pas ajo fillon te heq pantallonat, ushtaret duartrokiten perseri,ajo filloi te heq mbathjet, ansje duartokitje.Pasi mbaroi shfaqja oficeri u tha ushtareve”Kur ajo hoqi bluzen dhe pantallonat ju te gjithe duartrokitet por jo kur hoqi mbathjet perse?”Dhe ushtaret te gjithe njezeri”I kishim duart e zena”.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi