Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barcoleta +18

Shko poshtë

Barcoleta +18

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:02 pm

Duke pare porno i thote gruaja burrit , shikoje burr po te madh e paska k*** qaj . Burri : Kamera ia ka rrit se nuk e ka qashtu . Gruaja : Leje leje burr kamera mu kon ja kish rrit edhe hunden : Razz
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:04 pm

Nje shqipetar sapo kishte ardhur ne Angli dhe zuri me qira nje shtepi te vjeter.Gjithe naten nuk fjeti dot se kishte shume minj. Vendos ne mengjes te shkoje ne farmaci per te marre ilac , por nuk dinte si ta kerkonte. Hyri brenda dhe pasi pershendeti i tha farmacistes :YOU KNOW TOMY AND JERRY? Yes - i thote farmacistja. JERRY IS BIG PROBLEM - JA KTHEN AI....
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:04 pm

Nje fshatar me gomarin e tij ndalon ne nje klub per te pire nje
birre e per tu freskuar pak nga vapa e madhe qe bente...
E lidh gomarin ne nje peme aty afer dhe hyn ne klub.
Mbaron se piri birren dhe del jashte...
Kur.. c'te shikoje! Ja kish...in lyer gomarin ngjyre blu!
I inatosur fshatari hyn ne klub duke perplasur dyert e ju
drejtohet te pranishmeve ne klub me ze te karte:
-"Kush ma lyer Gomarin te dale ketu perpara!
Te gjihte rane ne qetesi kur papritur andej nga qoshja del nje
bure reth 2 metro dhe i thote:
- "Une e lyeva cfare ke"!
-Jo mo jo i thote Fshatari, nuk kam gje por desha te te
them qe u tha dora e pare edhe po ashtu hajde jepi doren e dyte...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:04 pm

1 njeri i verber papritur shkel ne kemben e chuk norrisit.dhe chuck norrisi i thot atij.. a nuk pe din kush jom un.. un jom chuck norris..edhee aj i verberi pi atij momentiit ja nis me pa...po seni i fundit qe sheh osht vetem grushti i chuck norrisit qe po i afrohet te ftyra Very Happy Very Happy
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:04 pm

nese mundesh me e pa chuck norrisin, ateher edhe aj mundet ty me tpa.. po nese ti smujsh me pa chuck norrisin ateher je pak sekonda para vdekjes..
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:05 pm

chuck norris nuk shkon per me bo gjah, sepse fjala gjah tregon shenja ta deshtimit.. po aj shkon me vraa.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:05 pm

kur e kqyr nslow motion chuck norrisin tuj i ra boks dikujt . e sheh qe aj maspari e dhunon viktimen , masane e dhez ni cigare , masane pin kafe Dennis Leary e krejt nfund e godet viktimen
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:05 pm

Një turist pyet një djalë:- Sa eshte ora ?- Dymbëdhjetë e natës.- Mendova se mos kishte shkuar më tepër, thote turisti!- Këtu në fshatin tonë nuk shkon më tepër se fillon serish nga njëshi, - i pergjigjet djalii.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:05 pm

‎[ngjarje e vertet] Ne banketin e nje dasme nje tip vuri re se i mungonte kuleta.Shkon tek mikrofoni dhe thote:- Kam humbur kuleten me 2000 Euro . Kush e gjen do ti jap nje shperblim prej 50 euro.Nderkohe nga mesi i salles degjohet nje ze:- Une ofroj 100 euro..!!!
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:06 pm

Nje burre, shkon dhe troket ne dere te komshise, dhe i kerkon hekurin e rrobave, per te hekurosur nje kemishe, sepse nuk i punonte hekuri i vet!
Komshiju per tu tallur me te i thote:
Do te ta jap, por me nje kusht.
Ne qofte se e ngren hekurin ...me penisin tend, une do te ta fal fare!
Ne rregull thote ky burri, dhe si perfundim e ngren hekurin dhe e fiton bastin!
Perseri, ky shkon dhe i kerkon komshijut nje send tjeter, dhe perseri komshiju, i ben ate lojen. loje te cilen e fiton ky burri perseri!
Pas disa ditesh, gruaja e ketij burrit kur futet ne dhomen e gjumit
e gjen te shoqin duke stervitur PENISIN, te cilit i kishte varur disa tulla, dhe ia shtonte nje nga nje!
Gruaja :- Uaaaaa, mos je c'mendur gje ti ore burre?
Burri :- Jo moj grua, nuk jam c'mendur!
Gruaja ;- Po c'fare po ben ashtu me bibilushin, more i uruar?
Burri :- "Po e stervis, se neser do ti marr Lavatricen komshijut" !
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:06 pm

Nje dite ne nje dyqan elektroshtepiak, futet nje xhaje.
shikon ne vitrine, nje televizor Philips, dhe pyet shitesen:
Xhaja:- me falni zonje, sa kushton ai philipsi aty?
Shitesja:- o xhaje, thua filipsi, jo philipsi !
Xha:- me vjen keq, por une ...te pyeta per philipsin dhe jo per filipsin
Shit:- po edhe une ate po te them mor xhaje, qe nuk i thone philips, por filips!
e kuptove tani?
Xha:- q** n*** , doli P-ja jashte perdorimit !!!...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:06 pm

Ne Kine do behej nje mbledhje biznesi ku ishin te ftuar edhe shqiptaret. Ne darke duke ngrene buke te ftuarit, nje shqiptari e zuri barku, dhe donte te ikte ne banjo, pyet nje Kinez qe ishte inxhinier dhe i thote:
- Ku eshte banjo se vdiqa?...
Ai ja tregoi me dore dhe i tha:
- Ec ne fund te koridorit dhe dera e fundit majtas eshte banjo.
Edhe shqiptari iken me vrap, por mbas pak kthehet dhe i thote kinezit:
- Po nuk po hapet dera e banjos?
Dhe kinezi ja kthen:
- Ohh harova te ta thoja, duhet te ndezesh driten e koridorit dhe hapet dera.
Shqiptari ja kris vrapit, futet ne banjo dhe me vone kinezi degjon ulerima dhe te rena te forta te deres, dhe afrohet e pyet shqiptarin:
- Cfare ke?
Shqiptari ja kthen:
- Nuk hapet dera nga brenda.
Kinezi i thote:
- E shtype butonin e sifonit qe te dale uji?
- Jo, - thote shqiptari.
Pastaj kinezi i thote:
- Duhet te lash sifonin me uje pastaj te dalesh nga banjo dhe te hapet dera.
Dhe e ben shqiptari kete pune, por i ngeli ne mendje kjo teknologji e kinezit, dhe i lutet kinezit t'ja jepte si formule qe ta bente dhe shqiptari kete gje ne Shqiperi. Dhe me ne fund shqiptari e ben kete teknologji qe i kishte dhene kinezi. Nje dite te bukur vjen kinezi ne Shqiperi ne nje darke si i ftuar, edhe kinezin e ze barku dhe donte te ikte ne banjo dhe ndodhi e njejta gje qe i ndodhit shqiptarit ne Kine. Ne fund kinezi kur ishte ne banjo uleriste dhe i binte deres fort, dhe shqiptari afrohet te dera dhe e pyet kinezin:
- Cfare ke qe uleret?
Kinezi ja kthen:
- S'po hapet dera nga brenda.
- E shtype sifonin te dale uji? - e pyet shqiptari.
- Po, - thote kinezi.
Shqiptari i thote;
- Ohhh me vjen keq duhet te rrish ne banjo deri sa te vije uji !!!...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:06 pm

Dy refugjatë po bisedonin në një pijetore në angli.Njëri i thotë tjetrit që po i pinte gotat e birrës njëra pas tjetrës.-A e din ti miku im se nga alkoli vdesin çdo vit 10 000 anglezë?E ç'më duhet mua ia kthen ky,unë jam Shqiptar !!!...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Oct 21, 2010 8:38 pm

flm per +18
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta +18

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi