Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barcoleta per sonte :

Shko poshtë

Barcoleta per sonte :

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:02 pm

takohen dy shok mas shum kohesh,,edhe i thot i pari te dytit,,ku ke qen mor burr nga ke humb?,i dyti thot kam qen ne amerik me studime,,
1-per ca ke mbaru studimet?
2-kam studjuar llogjiken e gjerave
1-ca esht kjo llogjika e gjerave?
2-nuk di s...i ta them saktesisht por do ta shpjegoj me shembull
1-ok
2-ke akuarum ne shtepi?
1-po
2dmth ke peshq aty?
1-po
2-kush i ushqen?
1-un
2-po kur nuk je ti?
1-gruja
2-ah dmth paske nje grua
1-po
2-po kur nuk esht as gruja?
1-femijet
2-dmth paske femije?à
1-po
2-dmth e ke ber me gruan tende?
1-po Very Happy
2-dmth te pelqen seksi me femra?
1-po
2-dmth qe nuk je pederast
1-jo nuk jam
2-ja pra kjo esht llogjika e gjerave,,
1-uuu sa gje e bukur,,
e njesje ndahen kto edhe ku i pari takon nje shok tjeter,,dhe i thot ka ardh filani nga amerika,,,u merte me studimin e llogjikes se gjerave
e ca esht kjo thot ky,,ja psh,,ke akuarium ne shtepi ti?
jo i thot ky,,
epo qenke kokrra pederastit ti!!
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcoleta per sonte :

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:03 pm

Fadili ishte ne ushtri : I vdes baba : I thone komandantit tregoji Fadilit qe i ka vdek baba por jo drejtperdrejte se merzitet :Te nesermen Komandanti : Ushtare kush ka babe nje hap para . Ti Fadil ku karin po shkon ?
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi