Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Taksisti dhe pijaneci :

Shko poshtë

Taksisti dhe pijaneci :

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:06 pm

Nje pijanec del nga bari ku po pinte dhe therret nje taxi.taxi taxi .taksisti e shef dhe ngaqe i vjen keq vete dhe e merr e i thote."per ku je ku do te vesh"?i pergjigjet pijaneci:"Me co ne afer qendres ".e mire e con taksisti ne qender e duke u afruar pijaneci hap deren e zbret nga makina.taksisti i thote:"me falni zoteri po paret ku i keni".Pijancei i pergjigjet:"po ti o budalla je une po te kisha pare rrija pija akoma nuk kthehesha ne shtepi"
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi