Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Martohet Blerand Stavileci

Shko poshtë

Martohet Blerand Stavileci

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:11 pmMinistri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Blerand Stavileci dhe Vitore Metaj e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre.

Sipas burimeve të Kosovapress-it qifti nuk ka dashur që ceremoninë martesore ta bëjë me shumë zhurmë.

Mësohet se Stavileci dhe Metaj në ceremoninë e martesës së tyre e kanë mbajtur qysh para dy dite dhe të ftuar kanë qenë vetëm familjarët e qiftit.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi