Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rezarta është shtatzënë

Shko poshtë

Rezarta është shtatzënë

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:13 pmRezarta Shkurta në një rrëfim për një tabloid shqiptar sjell një lajm te bukur.

Show girl-i është në pritje të fëmijës së saj të parë nga bashkeshorti Ermal Hoxha.

Në rrëfimin për revisten “Mat” Rezi ka hedhur poshtë poshte thashethemet mbi biseksualitetin e saj, dyshimet për të cilin nisën nga një set fotosh që këngëtarja kishte hedhur në faqen e saj personale në facebook.

Në foto Rezarta shfaqej duke u puthur dhe përkëdhelur me një vajzë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi