Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bethenny Frankel largohet nga “Real Housewives”

Shko poshtë

Bethenny Frankel largohet nga “Real Housewives”

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:14 pmBethenny Frankel ka lënë emisionin e njohur “The Real Housewives of New York!”

Frankel (39) ka qenë një hit për emisionin e saj për tri sezoni, mirëpo ajo ka vendosur që të largohet në sezonin e katër për shkak se do të filloj xhirimet në një film me 20 shtator.

“Sezoni i kaluar ishte i frikshëm dhe i rëndë”, tha ajo për revistën “Us Weekly”.

“Jam kënaqur në të. Por tani kam filluar të xhiroj një film dhe me duhet të largohem nga aty”, tha ajo.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi