Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mustaqet e burrit dhe Macja qe hengri dhjamin.

Shko poshtë

Mustaqet e burrit dhe Macja qe hengri dhjamin.

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:56 am


Na ishte nje grup shokesh dhe cdo dite e kalonin bashke papunesi dhe fukarallek skishin me se cte merreshin. Njeri nga ata cdo dite mburresh kam ngrene mbreme berxolle te skuqur sa jam kenaqur dhe u tregonte shokve mustaqet me yndyre mishi, ato te tjeret i thonin bravo ore se ne na u tha zorra per i cik mish.
Nje dite po rrinin te gjithe shoket se bashku dhe i vjen cuni ketij qe shiste mend e i thote " O babi hajde shpejt se macja po ha dhjamin qe ti ben mustaqet mengjes per mengjes"


Shkon njeri ne Angli ne kurbet dhe kthehet mbas disa vitesh ne atdhe te shikoj te afermit. Mblidhen ato te afermit dhe po e pyesin per jeten se si ja kalonte ne kurbet. Po u shiste mend ai djali une bej keshtu e bej ashtu jam keshtu e jam ashtu, hidhet njeri dhe e pyet, po a ke mesuar gjuhen angleze?
po ore i thote ky djali e kam mesuar me mire se anglezet biles. E pyet ky prape po si i thone bukes ne anglisht BREAD i thote ky kurbetcari, po bukes se ftohte si i thone e pyat prape ky. U zu ngushte ky djali se nuk e dinte si ti thonte buke e ftohte dhe iu pergjigj '' e di cfare atje ne angli nuk e linin buken te ftohej e hanin te nxehte"
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi