Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

7 GJERA

Shko poshtë

7 GJERA

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:46 pm

Rregulli i lojes....

cdo person pershkruan 7 gjerat qe i perkasin ...


DASHUROJ

URREJ

DIFEKTI IM

VLERA IME

HOBET E MIA

DESHIRA IME

FRIKA IME

PSH po e filloj vete


DASHUROJ JETEN

URREJ HIPOKRITET


DIFEKTI IM SINQERITETI I TEPERT

VLERA IME ZEMERGJERSIA

HOBET E MIA MUZIKA INTERNETI

DESHIRA IME
SHENDET E HARMONI PER TERE JETEN

FRIKA IME VDEKJA
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 7 GJERA

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Oct 21, 2010 8:34 pm

DASHUROJ

URREJ

DIFEKTI IM

VLERA IME

HOBET E MIA

DESHIRA IME

FRIKA IME
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 23

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi