Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kush eshte e tepert'? ? ?

Shko poshtë

Kush eshte e tepert'? ? ?

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:47 pm

Un do them disa fjale qe kane lidhje me njera-tjetren dhe 1 fjale tjeter qe ska lidhe fare...
Ju do e gjeni cila eshte dhe do e komentoni pse....
Pastaj do thoni dhe ju 4 fjale te tjera e keshtu me rradhe...

molle....dardhe....banane....karrote
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush eshte e tepert'? ? ?

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 11:12 pm

karrote
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush eshte e tepert'? ? ?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:07 pm

karrote mendoj edhe une se kjo osht perime kurse kto tjerat pem
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush eshte e tepert'? ? ?

Mesazh nga Linddt prej Thu Oct 21, 2010 8:31 pm

karrote
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush eshte e tepert'? ? ?

Mesazh nga Shooter-Ks prej Thu Oct 21, 2010 8:33 pm

genjeshtra
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush eshte e tepert'? ? ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi