Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Superleague formula racing (PC Game/2009)

Shko poshtë

Superleague formula racing (PC Game/2009)

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 9:55 pmSuperleague formula racing (PC Game/2009)
Company Image Space Incorporated and administration of a series of “Superleague Formula” represents a new product from the developers Superleague Formula Game, a game of the season in 2009 for the PC. Built on the popular mock cursor ISI’s gMotor 2, the game includes – all race cars 2009 season, computer pilots rules of racing and track.
Physical model was created fireballs known and authoritative group – CTDP. Also the game consists of six popular European routes – Magny-Cours, Zolder, Estoril, Monza, Donington and Haram. Competitions are held in 2 arrival.

System requirements to play Super league formula racing :
1.4 GHz processor CPU
512 MB RAM
128 MB video RAM
Geforce4 4200 or Radeon 9200
DirectX 9.0c
2.0 GB of hard drive space for installation
Internet connection required for one-time activation


HotFile:
hotfile.com SuperleagueFormula.exe.001.html
hotfile.com SuperleagueFormula.exe.002.html
hotfile.com SuperleagueFormula.exe.003.html
hotfile.com SuperleagueFormula.exe.004.html
hotfile.com SuperleagueFormula.exe.005.html

Uploading:
uploading.com SuperleagueFormula.exe.004/
uploading.com SuperleagueFormula.exe.005/
uploading.com SuperleagueFormula.exe.001/
uploading.com SuperleagueFormula.exe.002/
uploading.com SuperleagueFormula.exe.003/

FileServe:
fileserve.com dhv76Mf
fileserve.com bJmkRvW
fileserve.com jCJTxT7
fileserve.com cq9hDnt
fileserve.com Bsum8QZ
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi